Güncel

AK Parti’li Keşir, STK temsilcileri ile görüştü!

Şanlıurfa'ya gelen AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, STK temsilcileri ve basın mensupları ile buluştu. …

AK Parti’li Keşir, STK temsilcileri ile görüştü!

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Şanlıurfa’ya geldi. Keşir, Cumhuriyet Tesislerinde STK temsilcileri ve basın mensupları ile buluştu.
Toplantıda bir konuşma yapan Keşir, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları’nın, geleneğe sahip bir teşkilat olduğunu belirterek şunları kaydetti:
“Bizler de 20 yıllık bir geleneği olan bu teşkilatta görev aldık. Bizler ‘neler yapabiliriz’ diye sorduğumuzda, kamunun kadınlar lehine verdiği hibe ve fonların arzu ettiğimiz oranda bilinir ve kullanılır olmadığını gördük sahada. Dedik ki illere gidelim, teşkilat toplantımızı yapalım, görev dağılımlarımızı yapalım. 2023 yolunda kararlı ve azimli bir teşkilatımız var ve onlarla yol haritasını konuşacağız. Bunun dışında halka açık toplantılarda kamunun sağladığı hibe ve fonların kadınlar lehine olanlarını paylaşacağız. Şanlıurfa’da bazı kadınlarımızın bağ ve bahçelerdeki üretimine şahidiz ama fırsat arayan kadınlara bir kapı aralayalım toplantımızda. Zaten şehre ilk geldiğimizde sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve basınla buluşuyoruz. Çünkü sivil toplum kuruluşları şehri en iyi tanıyan, sorunlarını en iyi bilen, fedakarca yaptıkları çalışmalar var. Bu toplantılarda hem onları dinleyelim, şehrin bir fotoğrafını çekelim hem de sorun alanı olarak gördükleri varsa cevabı paylaşalım yoksa notumuzu alalım dönelim Ankara’da dersimizi çalışalım ve dönelim. Bugün de böyle bir toplantıyı organize ettik.”
Konuşmasının ardından Keşir, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinledi. Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL