Güncel Sağlık

AK Parti’nin önemli isimlerindendi! Urfalı doktorla buluşuyor!

22. Dönem AK Parti Milletvekilliği yapan ancak Ergenekon Davası nedeniyle İngiltere’ye iltica eden Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Turhan Çömez, Şanlıurfalı Mehmet Şengül ile buluşacaklarını sosyal medya hesabından paylaştı. …

AK Parti’nin önemli isimlerindendi! Urfalı doktorla buluşuyor!

Birçok doktorun yaşadığı sorunlar nedeniyle Türkiye’yi terk ettiği bir dönemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘giderlerse gitsinler’ şeklindeki sözleri gündemdeki yerini koruyor. Doktorlar seslerini duyurmak için önümüzdeki günlerde 3 günlük iş bırakma eylemine hazırlanırken, doktor olma hayali kuranlar için de güzel gelişmeler yaşanıyor.
Bir dönem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da doktorluğunu yapan 22. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekilliği görevinde de bulunan Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Turhan Çömez, İngiltere’nin başkenti Londra’da cerrah olma hayali kuran Şanlıurfalı Doktor Mehmet Şengül ile buluşacaklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çömez yaptığı paylaşımda, “Mehmet Şengül. Urfalı. Çiftçi bir ailenin oğlu. Yakında doktor oluyor. Hayali cerrah olmak. Londra’da buluşuyoruz” ifadelerini kullandı.
İsmi Ergenekon Davasına karışan ve hakkında yakalama kararı sonrası iltica etmek zorunda kalan Çömez, İngiltere’de Thurrock University Hospital Medikal’de Direktörlük görevinde bulunuyor.
2? Mehmet Şengül.Urfa’lı.Çiftçi bir ailenin oğlu.Yakında doktor oluyor.Hayali cerrah olmak.Londra’da buluşuyoruz. pic.twitter.com/Rl9FaM0YnE
— Op Dr Turhan Comez (@ComezTurhan) March 11, 2022 Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL