Güncel

Karbel Karaköprü Belediyespor’da oynamıştı! İsmi dolandırıcılık olayına karıştı!

Ünlü Türkücü Berdan Mardini’yi dolandırmaya çalıştığı iddiasıyla hakim karşısına çıkan futbolcu Tolgahan Nurhak’ın Karbel Karaköprü Belediyespor’da oynadığı ortaya çıktı. …

Karbel Karaköprü Belediyespor’da oynamıştı! İsmi dolandırıcılık olayına karıştı!

Ünlü Türkücü Berdan Mardini’yi dolandırmaya çalıştığı iddiasıyla açılan davanın duruşması görüldü. Gaziantep 18. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Berdan Mardini katılmazken, davalı taraf olan futbolcu Tolgahan Nurhak katıldı. Söz konusu dolandırıcılık olayının yaşandığı dönemde sözleşme gereği Karbel Karaköprü Belediyespor’da oynadığını belirten Nurhak, kendisine yönelik iddiaları reddetti.
7 AY SONRA DURUMUN FARKINA VARDIHakkında dolandırıcılığa teşebbüs suçundan 10 yıl hapis cezası istenen Nurhak, iddianamedeki telefon numarasını çok kullanmadığını belirtti. Söz konusu telefonu kaybettiğini ancak telefonun peşine düşmediğini kaydeden Nurhak, paraya ihtiyacının olmadığını dile getirdi.  Kendisine ait IBAN numarasına nasıl ulaştıklarını bilmediğini ifade eden Nurhak, kendisinin de bu durumdan 7 ay sonra haberi olduğunu dile getirdi.
Milyonluk sözleşmelere imza attıklarını kaydeden Nurhak, Berdan Mardini’ye menajeri aracılığıyla ulaştığını ve şikayetin geri çekilebileceğini ifade etti. Nurhak, duruşmada beraatını istedi.
KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYESPOR’DA OYNAMIŞTI11 Şubat 2020 tarihinde yaşanan olayda iddiaya göre Türkücü Berdan Mardini’yi arayan bir şahıs kendisini İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yeğeni olarak tanıttı. Gaziantep’te yaşayan mağdur bir aile için yardım topladıklarını belirten şahıs Mardini’den 10 bin TL para istedi. Parayı vereceğini belirten Mardini daha sonra bu durumdan şüphelenerek durumu polise bildirdi. Bu gelişme üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Başlatılan soruşturma kapsamında Berdan Mardini’yi arayan numara ile paranın gönderilmek istenildiği IBAN’ın o dönem Karbel Karaköprü Belediyespor’da top koşturan Tolgahan Nurhak’a ait olduğu tespit edildi.
Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL