Magazin

Mustafa Sandal, Emina Jahovic’e 1.8 milyon TL ödemiş!

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi ve iki çocuğunun babası Mustafa Sandal’ı icraya vermişti. Ünlü popçu, Jahovic’e toplam 1.8 milyon ödediğini kanıtlayınca dava iptal edildi. …

Mustafa Sandal, Emina Jahovic’e 1.8 milyon TL ödemiş!

Sırp şarkıcı Emina Jahovic, nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi ve iki çocuğunun babası Mustafa Sandal’ı icraya vermişti. Ünlü popçu, Jahovic’e toplam 1.8 milyon ödediğini kanıtlayınca dava iptal edildi.

Emina JahovicMustafa Sandal’ın kendisine nafaka ödemediğini öne sürmüştü. Ne var ki, İstanbul Nöbetçi İcra Mahkemesi’nin verdiği kararda, Mustafa Sandal’ın eski eşine 968 bin TL nafaka ödemesi yaptığı banka dekontlarıyla belirlenip onaylandı.

Sandal’a ait olan Çubuklu Vadi’deki villanın iki yıllık kira bedeli olarak 900 bin TL daha Emina Jahovic’e ödenmiş. Mahkeme kararında, Sandal’ın, oğulları Yaman ve Yavuz’un okul taksitleri ile diğer tüm zorunlu ihtiyaçlarını da eksiksiz ödediği görülüyor.

Emina Jahovic: Mustafa Sandal hiç nafaka ödemedi!

İLGİLİ HABER
Emina Jahovic: Mustafa Sandal hiç nafaka ödemedi!

DÖRT MİLYON EURO YATIRIM ALMIŞ!
Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; geçimini sağlamakta zorlandığı için Mustafa Sandal’ı icraya veren Jahovic’in, kozmetik firması için Sırbistanlı bir iş adamından dört milyon euro yatırım desteği ve aylık 10 bin dolar maaş aldığı ortaya çıktı. Sırbistan’dan ayrıca aylık ortalama 50 bin TL kira geliri de olduğu söyleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL