Magazin

Öykü Karayel oğlu Roman’ı paylaştı

2018 yılında evlenen Öykü Karayel ve Can Bonomo çiftinin 2021 nisan ayında 'Roman' adını verdikleri bir oğlu oldu. Mutlu bir evlilik sürdüren çift ara ara oğlunu paylaşmayı da ihmal etmiyor. Son paylaşım ise Öykü Karayel'den geldi. …

Öykü Karayel oğlu Roman’ı paylaştı

2018 yılında evlenen Öykü Karayel ve Can Bonomo çiftinin 2021 nisan ayında ‘Roman’ adını verdikleri bir oğlu oldu. Mutlu bir evlilik sürdüren çift ara ara oğlunu paylaşmayı da ihmal etmiyor. Son paylaşım ise Öykü Karayel’den geldi.

Şarkıcı Can Bonomo ile 2018 yılında evlenen Öykü Karayel, geçtiğimiz nisan ayında oğlu Roman’ı dünyaya getirmişti. İlk kez anne olmanın sevincini yaşayan oyuncu, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanıyor.

Eşi ve oğluyla verdiği pozları sık sık takipçileriyle paylaşan Karayel, son olarak Roman’la çekilen fotoğraflarını yayınladı. Ünlü isim, paylaşımına kalp emojisi ekledi.

‘Kuzey Güney’ dizisiyle şöhreti yakalayan Karayel ve minik oğlu Roman’ın fotoğraflarına kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Beykoz’da konser veren Can Bonomo’yu kuliste ziyarete eşi ve oğlu gelmişti.

Bu sürprizi takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcı, adeta sevinçten havalara uçmuştu. Bonomo, kuliste çekilen fotoğraflarını; “Sürpriz yapılmıştır babaya” notuyla paylaşmıştı.

Geçtiğimiz ay oğlu Roman’la Etiler’de görüntülenen Can Bonomo, muhabirlerle sohbet etmişti. Oğlunun gezmeyi çok sevdiğini söyleyen şarkıcı, “Arabada gezmeyi çok seviyor, daha güzel uyuyor” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL