Güncel

SAADET PARTİSİ EYYÜBİYE İLÇE BAŞKANLIĞI ‘’BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE’’ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

FacebookTwitterGoogle+LinkedInRedditPinterestEmailStumbleUponWhatsAppvKontakteSaadet Partisi Eyyübiye Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir AVAT’ın girişimi ile Yeşilay Şanlıurfa şubesi ve Saadet Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı ortak çalışması ile teşkilat mensuplarına ve gençlik kollarına ‘’bağımlılıklarla mücadele’’ eğitici..

SAADET PARTİSİ EYYÜBİYE İLÇE BAŞKANLIĞI ‘’BAĞIMLILIKLARLA MÜCADELE’’ EĞİTİMİ DÜZENLEDİ

Saadet Partisi Eyyübiye Gençlik Kolları Başkanı Abdulkadir AVAT’ın girişimi ile Yeşilay Şanlıurfa şubesi ve Saadet Partisi Eyyübiye İlçe Başkanlığı ortak çalışması ile teşkilat mensuplarına ve gençlik kollarına ‘’bağımlılıklarla mücadele’’ eğitici eğitimleri verildi.
‘Ülkemizde uyuşturucu, alkol ve teknoloji bağımlılıklarının ama Eyyübiye korkunç rakamlara ulaştığını vurgulayan Saadet Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Ömer ŞEYHANLI, Eğitim verdikleri için Yeşilay Şanlıurfa şubesi başkanı Muharrem ÇELİK, psikolog Mehmet BEDAŞ ve psikolog Hüseyin BENGİ’ye teşekkür etti.


Sözlerinin devamında katılımcılara ve eğitim verenlere teşekkür eden Ömer Şeyhanlı’nın konuşması şöyle:
‘’Tüm dünya gençliği ve ülkemiz gençliği bağımlılıklar konusunda maalesef bataklığa, karanlığa doğru bir yol almış gitmektedir. Bu gidişatın önüne geçmek bu gidişatı durdurmak bu gençleri ıslah etmek ve bu gençleri topluma kazandırmak için Saadet Partisi bu çalışmanın içerisinde aktif rol alması hakikatten takdire şayan bir davranıştır, bu manada Saadet Partimizin Eyyübiye ilçe başkanı ve gençlik kolları başkanını yürekten kutluyorum’’ diyen Yeşilay Şanlıurfa şube başkanı Muharrem ÇELİK sözlerine şöyle devam etti ‘’ Saadet Partisi Eyyübiye gençlik kolları başkanlığı tarafından Yeşilay’ımıza gençlerine yönelik eğitim talebinde bulundu. Bağımlılıklarla mücadele kapsamında bir farkındalık çalışması yapmak istediklerini ve bu konuda önce bilgilenmek istediklerini söyledi, bizde yönetim kurulu kararımızla bu gençlere bir eğitim yaptık özelikle madde bağımlılığı, tütün bağımlılığı, teknoloji kullanımı, kumar bağımlılığı, alkol bağımlılığı ve Yeşilay tanıtımı ile YEDAM tanıtımı konusunda çok keyifli bir seminer dizisi oldu. İnanıyorum ki gençlerimiz bu eğitimi aldıktan sonra bu eğitimi sahaya uygulayacaklar ve bu ilimizin ve ülkemizin kanayan yarasına katkıda bulunacaklar. Ayrıca bizimle beraber eğitim veren formatör hocalarımıza teşekkür ediyorum. Eğitimlerin daha sık ve kapsamlı yapılası lazım biz bu tür çalışmaları daha çok yapacağız gençlerimizle sahada olacağız’’ diyen Saadet Partisi Eyyübiye gençlik kolları başkanı Abdulkadir AVAT Yeşilay Şanlıurfa şubesi başkanı Muharrem ÇELİK, psikolog Mehmet BEDAŞ ve psikolog Hüseyin BENGİ bey’e ayrı ayrı teşekkür etti.”

Yeşilay Şanlıurfa şubesi başkanı Muharrem ÇELİK tarafından Saadet Partisi Eyyübiye ilçe başkanı Ömer ŞEYHANLI’nın yakasına Yeşilay rozeti takıldı.
Eğitimin sonunda eğitimcilere teşekkür plaketi taktım edildi.
Program hatıra fotoğrafı çekilerek sonlandırıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL