Güncel

Şanlıurfa’da Ak Parti birbirine girdi!

Şanlıurfa’ya gelen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba yaptığı açıklamalarla partilisi olan Halil Özcan tarafından tepkiyle karşılandı.

Şanlıurfa’da Ak Parti birbirine girdi!

Ak Parti’den ayrılma sinyalleri veren Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa’daki konuşmaları kendi cenahından tepkiyle karşılandı.

 

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan isim vermeden yaptığı açıklamada Ahmet Eşref Fakıbaba’yı hedef göstererek fitnenin adam öldürmekten daha büyük bir günah olduğunu söyleyerek Fakıbaba’yı Şanlıurfa’da fitne çıkardığını ima etti.

 

FİTNE ADAM ÖLDÜRMEKTEN DAHA BÜYÜK BİR GÜNAHTIR.

 

Şanlıurfa’da yaptığı gezilerle vatandaşın kurtarıcısı olarak bir izlenim yaratan Ahmet Eşref Fakıbaba  3 gündür Urfa gündeminden düşmüyor. Şanlıurfa’daki yerel yönetimleri hedef alarak çalışmalarını yetersizliğinden ve başkanların başına buyruk hareket etmesini söylemesi Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan tarafından tepkiyle karşılandı.

 

Halil Özcan isim vermeden Ahmet Eşref Fakıbaba’ya şunları söyledi.”Bu davayı şahsi ihtirasları için kullanan, egolarını tatmin etmeye çalışan, başkalarıyla olan hesabını dava adı altında görenler, teşkilatların içinde, belediyelerde hatta ve hatta Şanlıurfa’lı hemşehrilerimiz arasında ikilik çıkaranlar, bilin ki bu kutlu dava sizi çarpacaktır. Buna olan inancım tamdır.  Ziyaretlerim esnasında Şanlıurfa’lı hemşehrilerimin Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetinin artarak devam ettiğini görmek bizleri çok+++

 

mutlu etti. Aynı zamanda gerek İl Başkanlığımızın çalışmaları gerekse Büyükşehir Belediyemizin ve diğer İlçe Belediyelerimizin hizmetleriyle ilgili algı yapmaya çalışanların aksine halkımızın memnuniyetini gördüm. Şanlıurfalı hemşehrilerim biliniz ki, gerek bizler gerek .teşkilatlarımız gerekse Büyükşehir Belediye Başkanımız ve tüm Belediye Başkanlarımız yani AK Kadrolar olarak daha çok çalışacak eksikliklerimizi tamamlayacak saflarımızı sıklaştırarak her zaman olduğu gibi Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfa’lı hemşehrilerimizin her daim emrinde ve+++ hizmetinde olduk, oluyoruz, olmaya devam edeceğiz inşallah Bunları yazma gereğinin doğmuş olması benim için hem acı hem de zaman kaybıdır. Bu kişiler hem yandaş hem muhalif hem kurt hem ceylan hem mağrur hem de makdur rolündedir. Bu şer odaklarından Allah’a sığınalım aynı+++ zamanda dikkatli olalım. Rabbim Şanlı şehrimizi ve bizleri bu odakların şerlerinden korusun inşallah. Şanlıurfa’lı hemşehrilerime saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Haber Mehmet KIRVAR

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL