Magazin

Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… 2 Mart Çarşamba günü yeni kurallar geliyor!

Survivor fragman videosu 2 Mart 2022 Çarşamba günü ekranda olacak yeni bölümde iletişim ödülünün oynanacağını gösterdi. Son oyunun ardından Anıl ve Ogeday arasında yaşanan tartışma dikkat çekecek, Ilıcalı ise konseyde yeni kuralları açıklayacak. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 36. bölümde yaşanacaklar… …

Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı… 2 Mart Çarşamba günü yeni kurallar geliyor!

Survivor fragman videosu 2 Mart 2022 Çarşamba günü ekranda olacak yeni bölümde iletişim ödülünün oynanacağını gösterdi. Son oyunun ardından Anıl ve Ogeday arasında yaşanan tartışma dikkat çekecek, Ilıcalı ise konseyde yeni kuralları açıklayacak. İşte Survivor 2022 yeni bölüm fragmanı ve 36. bölümde yaşanacaklar…

Survivor’da eleme heyecanının yaşanacağı gecede Acun Ilıcalı konseyde peş peşe önemli açıklamalarda bulunacak. Sürgün adası durumunun sona ereceğini belirten Ilıcalı yarışmacıları artık daha zor bir durumun bekleyeceğinin altını çizdi. Ilıcalı’nın açıklaması sonrasında yarışmacılar sürgün adasının kalkacağına sevinemedi.

SURVİVOR FRAGMAN VİDEOSU 2 MART 2022

Çarşamba günü yayınlanacak 36. bölümde Ogeday ve Anıl’ın tartışmaları da gündem olacak. Anıl’ın sürekli en iyileri kendisine hizmet ettirmeye çalıştığını ifade eden Ogeday söylediklerinin birikmişliğin sonucu olduğunun altını çizecek.

Öte yandan iletişim ödülü oyunu nedeniyle yarışmacılar duygusal anlar yaşayacaklar. Tüm yarışmacıların ödülü kazanabilmek için performanslarını ortaya koyacağı gecede bir takım ödülün sahibi olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL