Magazin

‘Üç Kız Kardeş’te Somer’den şaşırtan karar!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi 'Üç Kız Kardeş', 8 Mart Salı akşamı üçüncü bölümüyle ekranlara geldi.

‘Üç Kız Kardeş’te Somer’den şaşırtan karar!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi ‘Üç Kız Kardeş’, 8 Mart Salı akşamı üçüncü bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Özgü Kaya ve Berker Güven’in paylaştığı dizinin son bölümüne; Türkan’ın mutsuzluğunun giderek katlanması ve Mine’nin baskısıyla boşanma kararı alan Somer damga vurdu.

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan ve Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı; ‘Üç Kız Kardeş’ dizisi, 8 Mart Salı akşamı üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

Başrollerini Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever’in paylaştığı dizinin son bölümünde; Somer ve Türkan’ın evliliğini rayına oturtmak isteyen Rüçhan Hanım, oğlu ve gelinini kendi yanına getirtti. Bu sırada kızlarının kötü durumda olduğunu öğrenen Sadık ve Nesrin, soluğu Türkan’ın evinde aldı. Evi bomboş bulan Nesrin ile Sadık, dünürlerine gitti.

Türkan’a odadan çıkmamasını tembihleyen Rüçhan Hanım ise oğlu ve gelininin İstanbul’a gittiğini, Türkan’ın merdivenden düştüğü için hastanelik olduğunu anlattı. Annesinin taşınma hamlesine sinirlenen Somer, buna direnmeye çalışsa da başarılı olamadı. Eşiyle aynı odada iki yabancı gibi olan Türkan, Somer’e hayatında biri olup olmadığını sordu. Böyle bir şey olmadığını söyleyen Somer, Mine’ye kendisini aramamasını tembihleyen bir mesaj attı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL