Güncel

Ufuk Koleji’nin bursluluk sınavına katılım yoğun oldu!  

Şanlıurfa’da Özel Ufuk Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen bursluluk sınavına binlerce öğrenci katıldı. …

Ufuk Koleji’nin bursluluk sınavına katılım yoğun oldu!  

Özel Ufuk Eğitim Kurumları Şanlıurfa’da bursluluk sınavı düzenledi. 26-27 Şubat tarihlerinde düzenlenen sınav iki gün sürdü. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyinde gerçekleşen sınava yaklaşık 8 bin öğrenci katıldı.
Bursluluk sınavıyla ilgili konuşan Ufuk Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülmezyüz, yoğun ilgiden dolayı öğrenci ve velilerine teşekkür etti.
“Şanlıurfa’nın en geniş katılımlı bursluluk sınavını yapmaktan gurur duyuyoruz” diyen Gülmezyüz, şöyle konuştu: “Şanlı şehrimiz Şanlıurfa’da Ufuk Koleji YKS, VİP ve LGS şubeleriyle 4 şubede eğitim seferberliği ilan ettik. 26-27 Şubat tarihlerinde yaptığımız bursluluk sınavına yaklaşık 8 bin öğrenci katılmıştır. Şanlı şehrimizin Ufuk Eğitim Kurumlarına göstermiş olduğu ilgiden dolayı velilerimize ve öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Gözünüz ufukta olsun.”
Gülmezyüz, “Bursluluk sınavında birinci olan öğrencilerimize yüzde 100 eğitim bursu verilecek olup sınava katılan tüm öğrencilere ise yüzde 10 indirim uygulanacaktır” diye konuştu.
Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL