Güncel

Urfa’da şehit edilen polis defnedildi 

Dün yaşanan feci olayda şehit olan Cemal Bozkurt, cenaze namazının ardından, Karkamış ilçe mezarlığında toprağa verildi. …

Urfa’da şehit edilen polis defnedildi 

Şanlıurfa’da takibe aldıkları şüpheli şahsın ateş açması sonucu şehit düşen Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici ve Polis Memuru Cemal Bozkurt’un İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenle memleketlerine uğurlanmasının ardından, Vali Abdullah Erin ve il protokolü de cenaze törenine katılmak üzere Gaziantep’in Karkamış ilçesine gitti.
Şehit Komiser Yardımcısı Abdullah Yasir Binici’yi Şanlıurfa GAP Havalimanından uçakla İstanbul’a yolcu ettikten sonra Gaziantep’e geçen Vali Erin ve beraberindekiler, şehit Polis Memuru Cemal Bozkurt’un cenaze törenine iştirak etti.
Karkamış ilçe meydanında düzenlenen törene şehidin annesi, eşi, kardeşleri ve yakınlarının yanı sıra, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Gaziantep Valisi Davut Gül ile her iki ilin üst düzey protokol üyeleri katıldı.
Şehit Polis Cemal Bozkurt, Gaziantep İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından, Karkamış ilçe mezarlığında toprağa verildi. Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL