Güncel

Urfa’da yeni bir oda açıldı!

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği açıldı. …

Urfa’da yeni bir oda açıldı!

Şanlıurfa’da, TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği hizmete açıldı.
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliğine;  İl Temsilcisi Berat Melik, İl Temsilci Yardımcılıklarına Dilan Yıldıztekin Çakırtaş, Abdülkadir Güven, Aslı Melik ve Mustafa Erdal atandı.
Konuyla ilgili TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği tarafından yapılan ilk açıklamada şu ifadeler yer aldı:
“Odamızın Şanlıurfa il temsilciliği açılmasına yönelik hazırlıklar kapsamında 1 Nisan 2022 Cuma günü Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile Şanlıurfa ili üyelerimizin katıldığı toplantıda yapılan değerlendirme sonucu temsilcilik açma adımı atılmıştır.
Gerçekleşen toplantı sonucu TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Şanlıurfa İl Temsilciliğine;  İl Temsilcisi Berat Melik, İl Temsilci Yardımcılıklarına Dilan Yıldıztekin Çakırtaş, Abdülkadir Güven, Aslı Melik ve Mustafa Erdal atanmıştır. Temsilciliğimize başarılar dileriz. Konuya dair açıklamamız aşağıdaki gibidir.
ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ AÇILIYORDeğerli Meslektaşlarımız,
Tüm Şube ve Temsilciliklerimizde gönüllülük esasına dayalı olarak kadrolarımızı, Oda çalışmalarına katılım ve katkı sağlayan ve sorumluluk alan üyelerimiz ile sürekli yenileyerek ve gençleştirerek ilerliyoruz.
Kurulduğumuz günden bugüne, ülkemiz, mesleğimiz ve meslektaşlarımızın hak ve çıkarlarının korunması konusundaki onurlu ve dik duruşumuzdan, demokrasiden, halktan, bilimden ve emekten yana ilkeli tutumumuzdan ödün vermeden dayanışma ile her geçen gün biraz daha büyüyoruz.
Şimdi örgütlülüğümüze bir tuğla daha koyuyoruz ve Şanlıurfa İl Temsilciliğimizi açıyoruz.
“Birlikte karar alma, birlikte üretme, birlikte yönetme” anlayışımız ve mesleki birikimimiz ile üyelerimize daha fazla ulaşmak ve birlikte çalışabilmek amacıyla attığımız bu adım Oda çalışmalarımızı daha da ileriye taşıyacaktır
Göreve seçilen Şanlıurfa İl Temsilcimizi ve Temsilci Yardımcılarımızı kutlar, çalışma döneminde başarılar dileriz. Bu zorlu süreçte görev alan ve katkı sunan tüm meslektaşlarımız büyük bir özveri örneği göstermişlerdir ve bundan sonraki süreçte de göstereceklerine inancımız tamdır.
Temsilciliğimiz üyenin aktifleşmesini ve katkı koymasını, yeni üyelikleri, mesleki ve toplumsal alanda etkinleşmeyi de beraberinde getirecektir. Temsilciliğimiz; üyelerimizin talepleri ve mesleki alanlardaki beklentilerini karşılamaya çalışarak, üye odaklı, üyesine duyarlı, daha canlı, güçlü, dinamik ve hedeflerini büyüten bir temsilcilik olacaktır.
Temsilciliklerimizin çoğaltılması ve daha aktif hale gelmesi kesintisiz amaçlarımız arasında yer almaktadır. Bu konuda önümüzdeki süreçte de çalışmalarımıza devam ederek örgütlülüğümüzü artıracak her türlü çabayı göstermekten vazgeçmeyeceğiz.
Üyelerimizin hak ve çıkarlarını halkımızın çıkarları temelinde korumak ve geliştirmek, mesleki, sosyal ve kültürel gelişmelerini sağlamak ve mesleki birikimlerini toplum yararına kullanmalarının zeminini yaratma çabasını 14. Dönemde de sürdüreceğiz.” Urfa Pusula

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL